zKokosu Kompostovatelná houba LUFA NA NÁDOBÍ

100% rozložitelný pomocník při úklidu a mytí nádobí

Můžeme doručit do:
22.10.2021
Skladem
Značka: zKokosu
79 Kč –63 % 29 Kč 24 Kč bez DPH
zkokosu lufa na nádobí
79 Kč –63 %

 

Lufa. Umyje nádobí, dlaždičky v koupelně i řapíkatý celer.

100% přírodní, rozložitelná a všestranná houba. Po namočení změkne a výrazně nabude na objemu. Má velmi dlouhou životnost - při běžném používání ti vydrží asi 3 měsíce.

Univerzální využití lufy:

  • Mytí nádobí - Je vhodná i pro čištění zaschlých zbytků jídla a přitom povrchy nepoškrábe. Ideálně kombinovat s eko prostředky na nádobí.
  • Mytí ovoce a zeleniny - Nutnost pro všechny, kdo si sami pěstují plodiny nebo kupují bio bedýnky a potřebují očistit mrkev nebo celer od zbytků půdy a špíny.
  • Úklid - Funguje výborně na všechny plochy v koupelně či kuchyni jako je dlažba, sprchový kout či umyvadlo.

A co to ta lufa je?

Domovem lufy válcovité, odrůdy tykve, jsou tropy jihovýchodní Asie, Afriky i Jižní Ameriky. Její vlastnosti byly oceňované již ve starém Egyptě. Nezralé plody se v Asii i Africe často používají jako zelenina. Z dozrálých plodů se vyrábí přírodní houby jak na znečištěné povrchy, tak i na lidskou pokožku. Díky svým jedinečným vlastnostem jsou nyní oceňované i v Evropě. Díky svému 100% přírodnímu původu ji můžete kompostovat i v domácích kompostérech.

 

Materiál: 100% přírodní

Původ: Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jsme Slovenka a Čech a zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické nebo designové kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité eko pomocníky do kuchyně i koupelny (houbičky na nádobí, tamponky na tvář), nebo celou řadu zdravých dobrot od oříškových krémů až po lyo ovoce.  Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)