Casa Organica Kartáč na nádobí a zeleninu

z kokosových vláken a dřeva

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Casa Organica
45 Kč 37 Kč bez DPH
Kategorie: Kartáče na úklid
Položka byla vyprodána…

 

Kokos. To je častá odpověď na otázky týkající se zero waste života. Univerzální surovina, jejíž dužina se využívá na zázračný kokosový olej, skořápky se mění v misky a z kokosových vláken vzniká izolace nebo právě čistící pomocníci

Kartáč Casa Organica využiješ nejen jako alternativu drátěnky a umělohmotných kartáčů, ale i k čištění zeleniny. Pořiď si k němu do party i kompostovatelnou houbičku a sniž tak svůj odpad na minimum.

Kokosové vlákno je získáváno z kokosových ořechů. Jedná se tedy o 100% přírodní a rozložitelný materiál, navíc přirozeně antibakteriální. Kokosové vlákno je nejpevnější ze všech celulózových vláken a je velmi odolné proti mechanickému namáhání.

Materiál: kokosové vlákno, dřevo

Rozměry: 10 x 8,5 cm

Péče: udržuj v suchu

Původ: vyrobeno v Číně

Certifikáty

ECO GARANTIE - mezinárodní certifikát pro bio produkty. Spotřebitel, který si koupí produkt označený logem Eco Garantie si může být jist, že produkt splňuje přísná pravidla, která jsou zárukou kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ekologická alternativa. Značka Casa Organica patří pod česko-slovenskou společnost Tierra Verde a její nabídka je plná textilních sáčků a tašek ze 100% bio bavlny. Ze suroviny, jejíž pěstování a zpracování je maximálně šetrné k životnímu prostředí. Chceš být zas o kousek blíž ke svému vysněnému zero waste poslání? Tak neváhej a vybírej.