Skinny Coco Raw kokosový olej 250 ml

pro zdravou pokožku • do zdravého jídla

Můžeme doručit do:
20.1.2021
Skladem
Značka: Skinny Coco
445 Kč –11 % 395 Kč 326 Kč bez DPH
Kategorie: Kosmetika
skinny cocoolej 250 ml
Tip
445 Kč –11 %

 

Jediný 100 % raw alkalický kokosový olej na trhu. Hydratuje a chrání pokožku. Pomáhá vyrovnávat pH, podporuje metabolismus a zvyšuje kvalitu vlasů. To všechno bez chemikálií, bez rozpouštědel, bez konzervačních látek. Při pravidelném používání kokosového oleje můžete zmírnit viditelnost strií.

Univerzální využití:

  • do kávy nebo smoothie
  • na vaření
  • pro zjemnění, hydrataci a čištění pokožky
  • jako maska na vlasy

Tajemství kokosového oleje je patentovaná technologie výroby Nutralock™ systém, která využívá studeného vzduchu na místo použití tepla, chemikálií nebo rozpouštědel. Kokosový olej tak není nikdy zahřátý nad jeho přirozenou teplotu, čímž si zachovává všechny lidskému tělu prospěšné živiny.

Objem: 250 ml

Původ: USA

Složení: Cocos Nucifera Oil (Skinny kokosový olej) - 100% RAW alkalický kokosový olej vyrobený patentovanou metodou Nutralock systém.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Misí pro Skiny Coco je pomáhat lidem, aby žili zdravě, kvalitně a bez té hromady chemie, která se v dnešní době přidává do většiny produktů. Díky svému patentovanému Nutralock systému vyrábí 100% RAW alkalický kokosový olej. Tento systém nepoužívá tepelnou úpravu, tudíž se kokosový olej stává absolutně čistým produktem. Vyzkoušej jejich zázračné kokosové přípravky na vlastní kůži.