8 hodnocení

zKokosu LYOFILIZOVANÉ JAHODY - plátky 40 g

IMUNITA / SRDCE / MOZEK

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: zKokosu
99 Kč 86 Kč bez DPH
Kategorie: Lyofilizované ovoce
Položka byla vyprodána…

Byla třeskutá zima a Maruška se trmácela zasněženou krajinou splnit nesplnitelné - přinést svojí zlé maceše jahody. V původní pohádkové verzi tenhle úkol vyřešilo 12 měsíčků, v naší verzi postačí tenhle kouzelný pytlík lyofilizovaných jahod. No jo, nová doba...

Proces lyofilizace je - přeloženo do řeči obyčejných smrtelníků - sušení mrazem. Díky tomuhle procesu si ovoce zachová všechny vitamíny, nutriční hodnoty, barvu, strukturu a hlavně chuť. Můžeš ho tak mít v kredenci bez obav i mimo jeho sezónu.

 

Naše 3 tipy, kam s jahodami:

1. Zakomponovat do ranní ovesné kaše

2. Chroustat jen tak na chuť

3. Sypnout jich pár do sklenky s bohemkou

 

Jahody obsahují vysoké množství vitamínu C, ale třeba také vitamínu B. Zároveň jsou v nich obsaženy minerální látky jako draslík, železo nebo vápník. Posilují srdce, pomáhají při chudokrevnosti, cukrovce, dně, revmatismu a posilují nervovou soustavu. 

 

IMG_8162 (kopie)

Hmotnost: 50 g

Složení: plátky jahod sušené mrazem (lyofilizované) bez přidaných cukrů a aditiv

Skladování: Uchovávej v chladu a suchu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme Slovenka a Čech a zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické nebo designové kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité eko pomocníky do kuchyně i koupelny (houbičky na nádobí, tamponky na tvář), nebo celou řadu zdravých dobrot od oříškových krémů až po lyo ovoce.  Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)