5 hodnocení

zKokosu LYOFILIZOVANÉ VIŠNĚ - celé 50 g

POMOC PRI NESPAVOSTI / PODPORA TVORBY INZULÍNU

Můžeme doručit do:
27.3.2023
Skladem
Značka: zKokosu
99 Kč 86 Kč bez DPH

 

Višně. Tohle letní ovoce ti na zahrádce za barákem vyroste jen jednou za rok. Ale nezoufej, právě pro tebe vymyslel nějakej filuta vědátorskej proces lyofilizace, což je - přeloženo do řeči obyčejných smrtelníků - sušení mrazem. Díky tomuhle procesu si ovoce zachová všechny vitamíny, nutriční hodnoty, barvu, strukturu a hlavně chuť. Můžeš ho tak mít v kredenci bez obav i mimo sezónu.

 

Naše 3 tipy, kam s višněmi:

1. Zamíchat spolu s dalším lyo. ovocem do bílého jogurtu

2. Rovnou do pusy!

3. Využijete na ozdobu sladkých koláčů

 

Višně jsou známé svými antioxidačními účinky a vysokým obsahem minerálu – především jódu, který je vhodný pro problémy se štítnou žlázou. Dále železa, hořčíku a draslíku. Pomáhají při léčbě cukrovky a podporují tvorbu inzulínu. Jako jedna z mála potravin pomáhají s nespavostí díky melatoninu, který usnadňuje usínání. 

 

IMG_8162 (kopie)

Hmotnost: 50 g

Složení: celé sušené mrazem (lyofilizované) bez přidaných cukrů a aditiv

Skladování: Uchovávej v chladu a suchu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme Slovenka a Čech a zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické nebo designové kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité eko pomocníky do kuchyně i koupelny (houbičky na nádobí, tamponky na tvář), nebo celou řadu zdravých dobrot od oříškových krémů až po lyo ovoce.  Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)