5 hodnocení

zKokosu LYOFILIZOVANÝ BANÁN - plátky 50 g

DOBRÁ NÁLADA / ZVÝŠENÍ KONCENTRACE

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: zKokosu
89 Kč 77 Kč bez DPH
Kategorie: Lyofilizované ovoce
Položka byla vyprodána…

 

Banán. Tohle exotické ovoce si na zahrádce za barákem jen tak nevypěstuješ. Ale nezoufej, právě pro tebe vymyslel nějakej filuta vědátorskej proces lyofilizace, což je - přeloženo do řeči obyčejných smrtelníků - sušení mrazem. Díky tomuhle procesu si ovoce zachová všechny vitamíny, nutriční hodnoty, barvu, strukturu a hlavně chuť. Můžeš ho tak mít v kredenci bez obav i mimo sezónu.

 

Naše 3 tipy, kam s banánem:

1. Zobat z kokosové misky místo nezdravých chipsů

2. Přimíchat do ranní ovesné či jiné kaše

3. Rozmixovat ho s kokosovým mlékem do lahodného smoothie

 

Banány jsou cenné na tryptofan, který je zodpovědný za přeměnu na serotonin. Ten v mozku vytváří pocit dobré nálady, klidu a pohody. Banány dále pozitivně ovlivňují spánek nebo chuť k jídlu. 

 

IMG_8162 (kopie)

 

Hmotnost: 50 g

Složení: plátky banánu sušené mrazem (lyofilizované) bez přidaných cukrů a aditiv

Skladování: Uchovávej v chladu a suchu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme Slovenka a Čech a zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické nebo designové kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité eko pomocníky do kuchyně i koupelny (houbičky na nádobí, tamponky na tvář), nebo celou řadu zdravých dobrot od oříškových krémů až po lyo ovoce.  Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)