Face roller AVENTURÍN

masážní váleček ze vzácného kamene aventurín

Můžeme doručit do:
16.7.2020
Skladem
Značka: zKokosu
645 Kč 533 Kč bez DPH
Kategorie: Masáž obličeje
Face roller AVENTURÍN
Novinka Tip

Face roller je masážní váleček ze vzácnyho kamene aventurín určený k tvému hýčkání. Používa se  k masáži obličeje, krku a dekoltuZlepšuje krevní oběh, rozproudí lymfu a tím podporuje redukci otoků a očních kruhů. Při pravidelném použití ti dokonce pomůže  minimalizovat vzhled jemných vrásek.

 

Použití: Nejdřív si vyčisti obličej. Nanes sérum, olejíček či krém a větším válečkem pomalu roluj po obličeji. Malý váleček můžeš využít na oblast kolem očí, nosu a brady. Face roller také pomůže sérům a olejčekům pronikat hlouběji do tvé pleti. J Po použití nezapomeň váleček vyčistit teplou vodou.

ROLLER1-01

Tip na závěr: Před použitím dej na chvílí face roller do lednice nebo mrazáku. Studený kámen bude mít intenzivnější účinek na tvoji pokožku a rozproudení lymfy.

 

Aventurín je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické i glazurované kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité, pratelné a kompostovatelné pomocníky do kuchyně i koupelny nebo zero waste produkty šetrné k naší planetě. Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)