Gua sha AVENTURÍN

Gua sha je kámen určený k masáži obličeje i těla

Můžeme doručit do:
16.7.2020
Skladem
Značka: zKokosu
295 Kč 244 Kč bez DPH
Kategorie: Masáž obličeje
Gua sha AVENTURÍN
Novinka Tip

Gua sha je kámen určený k masáži obličeje i těla. Masážní technika pomocí kamenu gua sha vychází z principů tradiční čínské medicíny. Tvar kamenu Gua sha je speciálně navržen tak, aby se co nejlépe přizpůsobil tvému obličeji a tělu.

Výhody:

Masáž zlepšuje metabolické procesy v kůži, zbavuje pokožku svalového napětí a toxických látek. Také podporuje cirkulaci krve a lymfatický systém a tím ti pomůže se zbavit oteklých víček, zlepšíte prokrvení pokožky a snižuje napětí v obličeji.

Použití:

Nejdřív si vyčisti obličej. Nanes sérum, olejíček či krém a pomocí kamene vmasíruj do pokožky. Pleť je následně vyhlazená a zářivá. Při masáží může dojít ke zrudnutí pokožky, je to způsobeno jejím prokrvením, po chvíli odezní a barva pokožky se sjednotí :) Gua sha také pomůže sérům a olejíčkům pronikat hlouběji do tvé pleti. J Po použití nezapomeň kámen vyčistit teplou vodou.

Tip na závěr: Před použitím dej na chvíli gua shu do lednice nebo mrazáku. Studený kámen bude mít intenzivnější účinek na tvoji pokožku a rozproudění lymfy.

 

Aventurín je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické i glazurované kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité, pratelné a kompostovatelné pomocníky do kuchyně i koupelny nebo zero waste produkty šetrné k naší planetě. Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)