Set 2x FACE ROLLER a 2x GUA SHA aventurín

jedinečný set masážních pomůcek ze vzácného kamene aventurínu

Můžeme doručit do:
9.7.2020
Skladem
Značka: zKokosu
1 695 Kč 1 401 Kč bez DPH
Kategorie: Masáž obličeje
Set 2x FACE ROLLER a 2x GUA SHA aventurín
Novinka Tip
ZdarmaZdarma

Face roller je masážní váleček ze vzácnyho kamene aventurínu určený k tvému hýčkání. Používa se  k masáži obličeje, krku a dekoltu. Zlepšuje krevní oběh, rozproudí lymfu a tím podporuje redukci otoků a očních kruhů. Při pravidelném použití ti dokonce pomůže  minimalizovat vzhled jemných vrásek.

Použití: 

Nejdřív si vyčisti obličej. Nanes sérum, olejíček či krém a větším válečkem pomalu roluj po obličeji. Malý váleček můžeš využít na oblast kolem očí, nosu a brady. Face roller také pomůže sérům a olejčekům pronikat hlouběji do tvé pleti. Po použití nezapomeň váleček vyčistit teplou vodou.

Tip na závěr: Před použitím dej na chvílí face roller do lednice nebo mrazáku. Studený kámen bude mít intenzivnější účinek na tvoji pokožku a rozproudení lymfy.

ROLLER1-01

Gua sha je kámen určený k masáži obličeje i těla. Masážní technika pomocí kamenu gua sha vychází z principů tradiční čínské medicíny. Tvar kamenu Gua sha je speciálně navržen tak, aby se co nejlépe přizpůsobil tvému obličeji a tělu.

Výhody:

Masáž zlepšuje metabolické procesy v kůži, zbavuje pokožku svalového napětí a toxických látek. Také podporuje cirkulaci krve a lymfatický systém a tím ti pomůže se zbavit oteklých víček, zlepšíte prokrvení pokožky a snižuje napětí v obličeji.

Použití:

Nejdřív si vyčisti obličej. Nanes sérum, olejíček, či krém a pomocí kamene vmasíruj do pokožky. Pleť je následně vyhlazená a zářivá. Při masáží může dojít ke zrudnutí pokožky, je to způsobeno jejím prokrvením, po chvíli odezní a barva pokožky se sjednotí :) Gua sha také pomůže sérům a olejíčkům pronikat hlouběji do tvé pleti. Po použití nezapomeň kámen vyčistit teplou vodou.

Tip na závěr: Před použitím dej na chvíli gua shu do lednice nebo mrazáku. Studený kámen bude mít intenzivnější účinek na tvoji pokožku a rozproudění lymfy.

 

Aventurín je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ahoj! Jsme rádi, že jsi zavítal/a i do této sekce. Dovol nám, se ti tímto představit a přiblížit ti, co nás vedlo k založení našeho e-shopu.

 

Jmenujeme se Martina a Jaro. Jsme milovníci přírody, cestování, poznávání nových míst a lidí, dobrého jídla a vína,

zábavy a dobrodružství a našeho ročního čtyřnohého kámoše Akima :) .

Slovenka a Čech, kteří v roce 2016 nezávisle od sebe odletěli na opačnou stranu zeměkoule, do USA,

aby se na slunečné Floridě sešli, poznali a zamilovali.

Od té doby jsme spolu žili na třech kontinentech, makali v golfovém klubu na West Palm Beach,

naběhali 25 000 kroků denně v baru u bazénu v Jižní Karolíně a potili se za sporákem na horské chatě v Alpách.

 

A tak jsme se po všech těchto skutečnostech rozhodli začít s něčím vlastním.  

 

Inspirace přišla v průběhu naší první cesty na Bali, v září 2017, kde jsme se potkali s lokální ruční výrobou produktů z kokosu.

Nebudeme Ti lhát, byla to láska na první pohled :). Během pár chvil přišla myšlenka přinést kousek tohoto tropického ráje k nám do Čech a na Slovensko, 

konkrétně originální, přírodní kokosové misky vyrobeny ze skutečných kokosů.

Léto 2018 jsme strávili na ostrově Bali. Našli jsme si lokálního výrobce, se kterým jsme vyšperkovali naše produkty do podoby, jak je vidíš dnes.

 

Jsme rádi že spojením ekologie, dizajnu a poctivé ruční práce, ti můžeme nabídnout originální kousek Bali až k tobě domů.

 

Martina a Jaro