Casa Organica Plátěný sáček na výrobu rostlinného mléka 20x30 cm

biobavlna namísto zbytečných plastů

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Casa Organica
59 Kč 49 Kč bez DPH
Kategorie: Pytlíky
Položka byla vyprodána…
Casa Organica Plátěný sáček na výrobu rostlinného mléka
Tip

 

Sáček z jemného biobavlněného plátna je určený na výrobu mléka z ořechů, semen nebo obilovin. Skvěle se ale hodí i na výrobu sýrů nebo lahodných zeleninových šťáv. Fantazii se meze nekladou. Kulaté rohy umožní snadné odstranění pevných zbytků a jeho čištění. Biobavlna, ze které je vyroben, je schválená na použití pro potraviny.

Proč rostlinná mléka?

Když si vyrobíš rostlinné mléko doma, ušetříš celkem balík. Budeš mít pod kontrolou kvalitu surovin a taky koncentraci samotného nápoje. Kupovaná mléka obsahují zpravidla jen do 10 % základní suroviny, a to je docela málo. Navíc se celý proces obejde bez zbytečného odpadu.

 

Materiál: 100% biobavlna

Péče: Doporučujeme prát na 40°C zásadně bez aviváže. Při prvním praní se může mírně srazit. Maximální srážlivost je ale do 5 %.

Rozměry: 20 x 30 cm

Původ: Indie

Certifikáty

GOTS - Global Organic Textile Standard, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě zaručuje plnění velmi přísných kritérií při pěstování surovin, jejich zpracování, výrobě i označení produktů. Důraz je kladen i na dobré pracovní podmínky pro dělníky.

ECO GARANTIE - mezinárodní certifikát pro bio produkty. Spotřebitel, který si koupí produkt označený logem Eco Garantie si může být jist, že produkt splňuje přísná pravidla, která jsou zárukou kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ekologická alternativa. Značka Casa Organica patří pod česko-slovenskou společnost Tierra Verde a její nabídka je plná textilních sáčků a tašek ze 100% bio bavlny. Ze suroviny, jejíž pěstování a zpracování je maximálně šetrné k životnímu prostředí. Chceš být zas o kousek blíž ke svému vysněnému zero waste poslání? Tak neváhej a vybírej.