zKokosu Kompostovatelná houba LUFA NA TĚLO

100% rozložitelný pomocník při péči o pokožku

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: zKokosu
89 Kč 74 Kč bez DPH
Kategorie: Sysal a Lufa
Položka byla vyprodána…
zkokosu lufa na tělo
Tip

 

100% přírodní a rozložitelná  houba do tvojí koupelny. Po namočení změkne a výrazně nabude na objemu. Dobře prokrví pokožku, odstraní odumřelé buňky a uvolní ucpané mazové žlázy. Perfektní alternativa k běžným houbám z plastů. Má velmi dlouhou životnost - při běžném používání ti vydrží asi 3 měsíce. 

A co to ta lufa je?

Domovem lufy válcovité, odrůdy tykve, jsou tropy jihovýchodní Asie, Afriky i Jižní Ameriky. Její vlastnosti byly oceňované již ve starém Egyptě. Nezralé plody se v Asii i Africe často používají jako zelenina. Z dozrálých plodů se vyrábí přírodní houby jak na znečištěné povrchy, tak i na lidskou pokožku. Díky svému 100% přírodnímu původu ji můžete kompostovat i v domácích kompostérech.

Upozornění: Nepoužívej ji v případě, že je tvoje pokožka podrážděná.

 

Materiál: 100% přírodní

Původ: Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické i designové kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité, pratelné a kompostovatelné pomocníky do kuchyně i koupelny nebo zero waste produkty šetrné k naší planetě. Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)