6 hodnocení

zKokosu Dopis od kokosové misky

návod jak pečovat o kokosovou misku

 

Můžeme doručit do:
6.10.2022
Skladem
Značka: zKokosu
1 Kč 1 Kč bez DPH
ZK dopis miska TISK cmyk 221024 4
Tip

 

Návod ,,Jak pečovat o kokosovou misku" přibalujeme ke každé objednávce, ve které miska je. Pokud chceš ale misku věnovat jako dárek, zakup tenhle dopis za 1 kačku zvlášť. Budeš si tak moct doplnit jméno obdarovaného sám :)

 

Celé znění dopisu:

Ahoj .......................

jsem tvoje nová kokosová miska - hrdá skořápka zKokosu. Vyrostla jsem ve Vietnamu, kde mě tamní farmáři vybrousili, vyčistili a nablýskali kokosovým olejem. Pak už mi nic nebránilo vydat se směle do světa, přesněji do tvé světové kuchyně.

Aby nám to spolu dlouho vydrželo, měla bych ti o sobě říct pár věcí. Když je mi příliš horko, nebo se klepu zimou, praskám (vzteky). Proto mě prosím raději drž co nejdál od horkých pokrmů, myčky, ledničky a mikrovlnky - to je taky trouba! Mezi vámi lidmi se sice říká, že poctivého nepálí, ale nalijme si čistého vína - já jsem pořád jenom miska. 

Tak, teď už víš, co mi nevoní. Co mi naopak tuze voní, je kokosový olej. Když mě jím po každém, přibližně desátém, použití natřeš, vydržím ti dlouho jako ze škatulky.

Až budeš mít chuť na báječnou snídani, která tě vystřelí z postele, mrkni na náš blog www.zkokosu.cz. Moje kámoška Maťa ti helfne s přípravou. Jídlo si do mě hezky připrav, vychutnej a potom mě opláchni vlažnou vodou a šetrným čistícím prostředkem. Na skladování potravin se nehodím. 

Ale už dost o mně. Od teď je řada na tobě :)

S láskou,

tvoje miska zKokosu.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme Slovenka a Čech a zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické nebo designové kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité eko pomocníky do kuchyně i koupelny (houbičky na nádobí, tamponky na tvář), nebo celou řadu zdravých dobrot od oříškových krémů až po lyo ovoce.  Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)