Face roller RŮŽENÍN

masážní váleček ze vzácného kamene růženín

Můžeme doručit do:
16.7.2020
Skladem
Značka: zKokosu
695 Kč 574 Kč bez DPH
Kategorie: ZERO WASTE
Face roller RŮŽENÍN
Tip

Face roller je masážní váleček ze vzácnyho kamene ruženín určený k tvému hýčkání. Používa se  k masáži obličeje, krku a dekoltu. Zlepšuje krevní oběh, rozproudí lymfu a tím podporuje redukci otoků a očních kruhů. Při pravidelném použití ti dokonce pomůže  minimalizovat vzhled jemných vrásek.

 

Použití: Nejdřív si vyčisti obličej. Nanes sérum, olejíček či krém a větším válečkem pomalu roluj po obličeji. Malý váleček můžeš využít na oblast kolem očí, nosu a brady. Face roller také pomůže sérům a olejčekům pronikat hlouběji do tvé pleti. J Po použití nezapomeň váleček vyčistit teplou vodou.

ROLLER1-01

Tip na závěr: Před použitím dej na chvílí face roller do lednice nebo mrazáku. Studený kámen bude mít intenzivnější účinek na tvoji pokožku a rozproudení lymfy.

 

Ruženín je považován za kámen srdce a bezpodmínečné lásky. Probouzí v nás cit, ženskou něžnost, přátelství, a oddanou lásku. Také nás učí, jak si umět vážit sama sebe a přijmout se taková, jaká skutečně jsi.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické i glazurované kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité, pratelné a kompostovatelné pomocníky do kuchyně i koupelny nebo zero waste produkty šetrné k naší planetě. Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)