Gua sha růženín

Gua sha je kámen určený k masáži obličeje i těla

Můžeme doručit do:
9.12.2019
Skladem
Značka: zKokosu
355 Kč
Kategorie: ZERO WASTE
guasha ruzenin 1
Novinka Tip

Gua sha je kámen určený k masáži obličeje i těla. Masážní technika pomocí kamenu gua sha vychází z principů tradiční čínské medicíny. Tvar kamenu Gua sha je speciálně navržen tak, aby se co nejlépe přizpůsobil tvému obličeji a tělu.

Výhody:

Masáž zlepšuje metabolické procesy v kůži, zbavuje pokožku svalového napětí a toxických látek. Také podporuje cirkulaci krve a lymfatický systém a tím ti pomůže se zbavit oteklých víček, zlepšíte prokrvení pokožky a snižuje napětí v obličeji.

Použití:

Nejdřív si vyčisti obličej. Nanes sérum, olejíček či krém a pomocí kamene vmasíruj do pokožky. Pleť je následně vyhlazená a zářivá. Při masáží může dojít ke zrudnutí pokožky, je to způsobeno jejím prokrvením, po chvíli odezní a barva pokožky se sjednotí :) Gua sha také pomůže sérům a olejíčkům pronikat hlouběji do tvé pleti. J Po použití nezapomeň kámen vyčistit teplou vodou.

Tip na závěr: Před použitím dej na chvíli gua shu do lednice nebo mrazáku. Studený kámen bude mít intenzivnější účinek na tvoji pokožku a rozproudění lymfy.

 

Růženín je považován za kámen srdce a bezpodmínečné lásky. Probouzí v nás cit, ženskou něžnost, přátelství, a oddanou lásku. Také nás učí, jak si umět vážit sama sebe a přijmout se taková, jaká skutečně jsi.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: