Casa Organica Kartáč na nádobí a zeleninu

z kokosových vláken a dřeva

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Casa Organica
45 Kč 37 Kč bez DPH
Kategorie: ZERO WASTE
Položka byla vyprodána…

 

Kokos. To je častá odpověď na otázky týkající se zero waste života. Univerzální surovina, jejíž dužina se využívá na zázračný kokosový olej, skořápky se mění v misky a z kokosových vláken vzniká izolace nebo právě čistící pomocníci

Kartáč Casa Organica využiješ nejen jako alternativu drátěnky a umělohmotných kartáčů, ale i k čištění zeleniny. Pořiď si k němu do party i kompostovatelnou houbičku a sniž tak svůj odpad na minimum.

Kokosové vlákno je získáváno z kokosových ořechů. Jedná se tedy o 100% přírodní a rozložitelný materiál, navíc přirozeně antibakteriální. Kokosové vlákno je nejpevnější ze všech celulózových vláken a je velmi odolné proti mechanickému namáhání.

Materiál: kokosové vlákno, dřevo

Rozměry: 10 x 8,5 cm

Péče: udržuj v suchu

Původ: vyrobeno v Číně

Certifikáty

ECO GARANTIE - mezinárodní certifikát pro bio produkty. Spotřebitel, který si koupí produkt označený logem Eco Garantie si může být jist, že produkt splňuje přísná pravidla, která jsou zárukou kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ekologická alternativa. Značka Casa Organica patří pod česko-slovenskou společnost Tierra Verde a její nabídka je plná textilních sáčků a tašek ze 100% bio bavlny. Ze suroviny, jejíž pěstování a zpracování je maximálně šetrné k životnímu prostředí. Chceš být zas o kousek blíž ke svému vysněnému zero waste poslání? Tak neváhej a vybírej.