Set FACE ROLLER a GUA SHA růženín

jedinečný set masážních pomůcek ze vzácného kamene růženínu

Můžeme doručit do:
16.7.2020
Skladem
Značka: zKokosu
1 045 Kč 864 Kč bez DPH
Kategorie: ZERO WASTE
Set FACE ROLLER a GUA SHA růženín
Tip

FACE ROLLER

Face roller je masážní váleček ze vzácnyho kamene ruženín určený k tvému hýčkání. Používa se  k masáži obličeje, krku a dekoltu. Zlepšuje krevní oběh, rozproudí lymfu a tím podporuje redukci otoků a očních kruhů. Při pravidelném použití ti dokonce pomůže  minimalizovat vzhled jemných vrásek.

Použití:

Nejdřív si vyčisti obličej. Nanes sérum, olejíček či krém a větším válečkem pomalu roluj po obličeji. Malý váleček můžeš využít na oblast kolem očí, nosu a brady. Face roller také pomůže sérům a olejčekům pronikat hlouběji do tvé pleti. J Po použití nezapomeň váleček vyčistit teplou vodou.

ROLLER1-01

Tip na závěr:

Před použitím dej na chvílí face roller do lednice nebo mrazáku. Studený kámen bude mít intenzivnější účinek na tvoji pokožku a rozproudení lymfy.

 

GUA SHA

Gua-sha je kámen určený k masáži obličeje i těla. Masážní technika pomocí kamenu gua sha vychází z principů tradiční čínské medicíny. Tvar kamenu Gua sha je speciálně navržen tak, aby se co nejlépe přizpůsobil tvému obličeji a tělu.

Výhody:

Masáž zlepšuje metabolické procesy v kůži, zbavuje pokožku svalového napětí a toxických látek. Také podporuje cirkulaci krve a lymfatický systém a tím ti pomůže se zbavit oteklých víček, zlepšíte prokrvení pokožky a snižuje napětí v obličeji.

Použití:

Nejdřív si vyčisti obličej. Nanes sérum, olejíček či krém a pomocí kamene vmasíruj do pokožky. Pleť je následně vyhlazená a zářivá. Při masáží může dojít ke zrudnutí pokožky, je to způsobeno jejím prokrvením, po chvíli odezní a barva pokožky se sjednotí :) Gua sha také pomůže sérům a olejíčkům pronikat hlouběji do tvé pleti. J Po použití nezapomeň kámen vyčistit teplou vodou.

Tip na závěr:

Před použitím dej na chvíli gua shu do lednice nebo mrazáku. Studený kámen bude mít intenzivnější účinek na tvoji pokožku a rozproudění lymfy.

 

Ruženín je považován za kámen srdce a bezpodmínečné lásky. Probouzí v nás cit, ženskou něžnost, přátelství, a oddanou lásku. Také nás učí, jak si umět vážit sama sebe a přijmout se taková, jaká skutečně jsi.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zKokosu je náš projekt, který od začátku tvoříme s dětským nadšením a zároveň velkou pokorou k přírodě. V naší nabídce najdeš klasické i glazurované kokosové misky a příbory od farmářů z Vietnamu, ručně šité, pratelné a kompostovatelné pomocníky do kuchyně i koupelny nebo zero waste produkty šetrné k naší planetě. Nakoukni pod skořápku zKokosu a najdi si ten svůj kokousek přírody :)